МЕТОДИКА ПРОВЕДЕННЯ ВИШКОЛУ
Вишкіл професора Сулими базується на педагогічній системі "Peyton's 4-step teaching approach"
Додатково ми опрацювали 62 наукових джерела з інформацією про методику проведення майстер-класів, долучили знання з нейробіології людського сприйняття та засвоєння інформації і розробили власну методику вишколу.
1
ЩЕ НЕ ВИШКІЛ / NOT TRAINING YET
На першому етапі ти – Учасник і маєш надважливу місію: ввімкнути сповіщення на всіх своїх ґаджетах. Ввімкнув? Молодець! Усі інші клопоти залиш для команди Seb&Co. Ми надішлемо детальну інформацію щодо місця-часу вишколу, познайомимо тебе з іншими Учасниками і вкрадемо 12 хвилин твого часу для перегляду відеоінструкції, яка ой як знадобиться під час навчання.
2
ЗУСТРІЧ / MEETING
На другому етапі ти – Гість секретної бази. Ми звізуалізуємо для тебе структуру вишколу і навіть подаруємо інструкцію-комікс симуляційного втручання. Тільки тс-с-с! Це поки що таємниця!
3
ЗНАЙОМСТВО / ACQUAINTANCE
На третьому етапі ти – Верховний Гість секретної бази вишколу. Само собою зрозуміло, що будь-яка секретна база має свої правила, тому зараз час поговорити про них. А ще – ти нарешті побачиш своїх Друзів - Учасників без інстафільтрів. Унікальна можливість у червонозонній реальності, еге ж?
4
КЛІНІЧНИЙ ВИПАДОК / CLINICAL CASE
На четвертому етапі ти – Наглядач. Сидиш собі, аналізуєш актуальний, неординарний, показовий, підкріплений науковими джерелами клінічний випадок і розмірковуєш про філософію людського життя.
5
ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ / THEORETICAL BASIS
На п'ятому етапі ти – Наглядач Першого Рівня. Професор підготував трохи ненудної теорії, щоб перевірити твої знання на міцність. Отож, слухай уважно і занотовуй найголовніше!
6
ДЕМОНСТРАЦІЯ / DEMONSTRATION
На шостому етапі ти – Наглядач Вищого Рівня. Дуже уважно слідкуй за всіма рухами Професора, який майстерно демонструє хірургічну маніпуляцію. Так. Він буде мовчати до кінця. А ти спробуй звізуалізувати результат ще під час процесу!
7
ВІДТВОРЕННЯ / PLAYBACK
На сьомому етапі ти – Слухач Вищого Рівня. Ну, нарешті Професор порушить своє сакральне мовчання. Зараз він буде коментувати всі дії під час оперативного втручання. Уважно слухай і мотай на вус кожну фразу. Повір, вона у нас на вагу золота!
8
ЗМАГАЙСЯ-ПЕРЕМАГАЙ / VIE AND WIN
Ну, що? Втомився від такої кількості подій за годину? Професор теж людина, він все розуміє. Тому на цьому етапі ми зіграємо з тобою в цікаву гру. Але сильно не розслабляйся! Зараз час пригадати все, що ти навчився!
9
ВИКОНАЙ / DO IT
Ура! Тепер тобі довірили самостійно провести хірургічну маніпуляцію. Відповідально, еге ж? Тож будь обачний і продемонструй всі свої вміння!
10
ОЦІНЮВАННЯ / APPRECIATION
На фінальному етапі ти – критик. Проаналізуй досягнуті цілі, вислови враження від тренінгу, розкажи нам про все, що сподобалося і не дуже. Це важливо! А ще не забудь забрати свою почесну нагороду – сертифікат Вишколу професора Сулими!
Унаслідок використання такої методики, учні на 75% легше запам'ятовують правильну послідовність дій, бо тільки шляхом практичного виконання людина засвоює найбільшу кількість інформації та вдосконалює свої навички
Про спікера
Сулима Вадим Станіславович - лікар ортопед-травматолог вищої категорії, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри травматології та ортопедії Івано-Франківського національного медичного університету. Науковий керівник, засновник простору досліджень Seb&Co